Pompë uji me benzinë, 5.5Hp – Kumatsugen

149.00 
S'ka sasi

Fuqia: 5.5 Hp
Max.Kapaciteti: 500 l/min
Max.shkarkimi: 28mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: AB5050
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Motori: 4-taktësht KUMATSUGEN OHV
Zhvendosja: 196cc
Fuqia: 5.5 Hp
Max.Kapaciteti: 500 l/min
Max.shkarkimi: 28mm
Dalja:Ø2″x1.5″x1,5″

Brendi

Kumatsugen