Pompë uji me benzinë – Kumatsugen

179.00 
S'ka sasi

Fuqia: 6.5 Hp
Max.Kapaciteti: 833l/min
Max.shkarkimi: 25mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: AB80
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Motori: 4-taktësht KUMATSUGEN OHV
Fuqia: 6.5 Hp
Max.Kapaciteti: 833l/min
Max.shkarkimi: 25mm
Dalja:Ø3″x3″

Brendi

Kumatsugen