Pompë uji me rezervar – NAKAYAMA

169.99 
S'ka sasi

Fuqia: 1100W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Diametri: 1″
Vëllimi: 3600L/min
Kapaciteti: 24l

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NP2115
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 1100W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Diametri: 1″
Vëllimi: 3600L/min
Kapaciteti: 24l

Brendi

Nakayama