Pompë uji për fontanë 75 W – INOX

49.00 
S'ka sasi

Fuqia: 75W
Maksimumi: 2.6m
– 2600L / h

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NP1150
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 75W
Maksimumi: 2.6m
– 2600L / h
Zhytja maksimale: 7m
Presioni maksimal: 1.35 bar

Brendi

Nakayama