Pompë uji të pastërt 550W INOX – NAKYAMA

69.00 
S'ka sasi

Fuqia: 550W
Thellësia max: 7m
Vëllimi max: 8500 Lt/H

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: NP1050
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 550W
Thellësia max: 7m
Vëllimi max: 8500 Lt/H
Kabllo: 10m
Pesha: 5.3kg

Brendi

Nakayama