Prerëse elektrike VERTO

25.00  18.99 
Ka sasi

Fuqia: 400W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Kendi prerës: 0 – 45°

Koha para përfundimit të zbritjes

d
:
h
:
m
:
s

Mbetet deri në fund të ofertës

Ky produkt është shtuar nga 1 njerëznë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G064

Përshkrimi

Fuqia: 400W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Kendi prerës: 0 – 45°
Thellësia e prerjës në dru: 55mm
Thellësia e prerjës në metal: 5mm

Brendi

Verto