Prerese per gypë 63mm – TOPEX

29.00 
Ka sasi

Prerës tubi TOPEX  i projektuar për prerje të shpejtë dhe të përshtatshme të tubave PVC, PP dhe PE me diametër 6 – 63 mm pa deformuar muret e tubit.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 34D036
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Prerës tubi TOPEX  i projektuar për prerje të shpejtë dhe të përshtatshme të tubave PVC, PP dhe PE me diametër 6 – 63 mm pa deformuar muret e tubit. Ka një trup metalik. Mundësia e ndryshimit të tehut lejon shumë vite funksionimin e mjetit. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex