Prerëse për metal 2000W – BORMANN

139.00 
S'ka sasi

Fuqia: 2000 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 3800 rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BCS2000

Përshkrimi

Fuqia: 2000 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 3800 rpm
Diametri i diskut: 355 mm
Prerja max: 90° 105cm/ 45° 85cm

Brendi

Bormann