Pres Redukus 20×16 RBM

4.99 
Ka sasi

Diametri: 20 mm
Lloji i lidhjes: shtrëngim
Për tubat me shumë shtresa

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 8902010
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Diametri: 20 mm
Lloji i lidhjes: shtrëngim
Për tubat me shumë shtresa
E përputhshme me kapëset e serisë:
– TH, H, U, B, F për Ø 16×2 – 18×2 dhe 20×2;
– TH, H, B për Ø 26×3;
– TH, H për Ø 32×3;

Brendi

RBM