Pres Redukus 26×20 RBM

6.69 
Ka sasi

Temperatura e funksionimit: 95 ° C max
Presioni i funksionimit: max 10 bar

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 8902620
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Trup bronzi
Unazë shtrënguese prej çeliku inox
Temperatura e funksionimit: 95 ° C max
Presioni i funksionimit: max 10 bar

Brendi

RBM