Pres Te me baz F – RBM

9.99 10.99 
Ka sasi

Lidhja me fileta F UNI-EN-ISO 228
Temperatura maksimale e funksionimit 95°C
Presioni maksimal i punës 10 Bar

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapëse tubash prej çeliku inox
Kapak dielektrik i mbajtësit të tubit në PE
Lidhja me fileta F UNI-EN-ISO 228
Temperatura maksimale e funksionimit 95°C
Presioni maksimal i punës 10 Bar

Informacion shtesë

Ø

Φ16×1/2", Φ20×1/2"

Brendi

RBM