Pres Te redukus – RBM

S'ka sasi

Kapak dielektrik i mbajtësit të tubit në PE
Temperatura maksimale e funksionimit 95°C
Presioni maksimal i punës 10 Bar

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapëse tubash prej çeliku inox
Kapak dielektrik i mbajtësit të tubit në PE
Temperatura maksimale e funksionimit 95°C
Presioni maksimal i punës 10 Bar

Informacion shtesë

Ø

20×16, 26×16

Brendi

RBM