Priz për internet Despina

5.90 
Ka sasi

Prizë interneti (RJ45 CAT 6), seria Despina

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 102-190005-126
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Prizë interneti (RJ45 CAT 6), seria Despina
Dizajni modern dhe i pastër, i karakterizuar nga linja të drejta, priza nga seria Despina e Mono Electric janë zgjidhja e duhur për çdo interier

Brendi

Mono Electric