Priz për TV Despina

2.50 
Ka sasi

Ngjyra e trupit: E bardhë
Shkalla e mbrojtjes: IP20

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 102-190005-170
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Ngjyra e trupit: E bardhë
Shkalla e mbrojtjes: IP20
Lloji i lidhësit:  TV

Brendi

Mono Electric