Prizë 1M për TV

S'ka sasi

Konektor: TV
Linja e hyrjes

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Konektor: TV
Linja e hyrjes
Ngjyra: Bardhë

Brendi

Mono Electric