Prizë me ndërperës Mono

1.70 
Ka sasi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 170-010002-006
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A
Ngjyra: Bardhë

Brendi

Mono Electric