Prizë për sistemin modular

1.50 2.00 
Ka sasi

Ngarkesa/induktiv: 16A
Ngjyrat:Bardhë, Zezë, Antracid

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A
Ngjyrat:Bardhë, Zezë, Antracid

Informacion shtesë

Modulet

1M, 2M

Ngjyra

Antracid, Bardhë, Titanium, Zezë

Brendi

Mono Electric