Prizë për TV Monte – MONO

1.99 
Ka sasi

Konektor: TV
Linja e daljës
Ngjyra: Bardhë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 105-010104-127
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Konektor: TV
Linja e daljës
Ngjyra: Bardhë

Brendi

Mono Electric