Prizë shumëzuëse – MONO

3.49 
Ka sasi
Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 170-010002-003
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 220V
Niveli i mbrojtës: IP20
Ngarkesa: 16A

Brendi

Mono Electric