Qelsa dizneve 4 copë – NEO TOOLS

25.00 
Ka sasi

Materiali: Çelikë
1/2″, 27 mm x 78 mm
1/2″, 22 mm x 78 mm
1/2″, 22 mm x 110 mm
1/2″, 28 mm x 78 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-206
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Materiali: Çelikë
1/2″, 27 mm x 78 mm
1/2″, 22 mm x 78 mm
1/2″, 22 mm x 110 mm
1/2″, 28 mm x 78 mm

Brendi

Neo Tools