Qelsa për smartphone set 13 copë – NEO TOOLS

6.90 
Ka sasi

Seti prej 13 copash mjetesh hapëse

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 06-127
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Seti prej 13 copash mjetesh hapëse
Projektuar për: tableta , smartphone etj…
Seti përfshin:
Mjete universale, anti-statike të hapjes për hapjen e rrethimit të telefonave, fletoreve dhe pajisjeve të tjera elektronike
Mjete hapëse të mbylljes së njëanshme të bëra prej plastike të fortë për hapjen e rrethimeve të vogla
Mjete hapëse të rrethimit të dyanshëm të bërë nga plastika e fortë
Mjet hapës me katër këshilla (3 të trasha, 1 hollë)
Mjet hapës me disk rrotullues dhe kapës kundër rrëshqitjes
Mjet i hapjes së dyfishtë

Brendi

Neo Tools