Qelsa për smartphone set 6 copë – NEO TOOLS

4.90 
Ka sasi

Komplet 6 veglash mjetesh hapëse
Projektuar për: smartphone, tableta

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 06-126
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Komplet 6 veglash mjetesh hapëse
Projektuar për: smartphone, tableta
Seti përfshin:
tehja e çmontimit të njëanshëm
mjete hapëse të rrethimit të dyanshëm të bërë nga plastika e fortë
mjet hapës me katër këshilla (3 të trasha, 1 gjobë)

Brendi

Neo Tools