Qeshme kopshti – RBM

6.99 10.99 
Ka sasi

Vula PTFE.
Unaza O në elastomer..
Temperatura e punës me ujë 0 / + 80 °C

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Trup bronzi i veshur me nikel.
Sferë e trashë bronzi e kromuar.
Vula PTFE.
Unaza O në elastomer..
Temperatura e punës me ujë 0 / + 80 °C

Informacion shtesë

Diametri

1/2", 3/4"

Brendi

RBM