Qeshme kopshti – RBM

7.29 10.99 
Ka sasi

Trup bronzi i veshur me nikel.
Sferë e trashë bronzi e kromuar.
Vula PTFE.
Unaza O në elastomer.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Trup bronzi i veshur me nikel.
Sferë e trashë bronzi e kromuar.
Vula PTFE.
Unaza O në elastomer.
UNI-EN-ISO 228 lidhje filetore.
Temperatura e punës: 0 / + 80 °C

Informacion shtesë

Diametri

1/2", 3/4"

Brendi

RBM