Rafitikues 18V (pa bateri) – GRAPHITE ENERGY+

59.90 
Ka sasi

Tensioni: 18V
Shpejtësia: 10,000 rpm
Tipi i boshtit: M14
Diametri i diskut: 125mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58GE130

Përshkrimi

Tensioni: 18V
Shpejtësia: 10,000 rpm
Tipi i boshtit: M14
Diametri i diskut: 125mm
Motorr: Brushless (pa furça)
(Kapaciteti i rekomanduar për bateri: 4 Ah)
(Të përshtatshme me bateri GRAPHITE ENERGY +)

Brendi

Graphite