Raft 2+3 MDF – Bormann

55.00 
S'ka sasi

Dimensionet: 180 x 100 x 30/60 cm
Pesha max: 120/220Kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BSR5000
Kategoritë: ,

Përshkrim

Dimensionet: 180 x 100 x 30/60 cm
Pesha max: 120/220Kg

Brendi

Bormann