Ratifikues 1010W – GRAPHITE

66.00 
Ka sasi

Lloji i energjisë: elektrike
Diametri: 125 mm
Fuqia: 1010 W

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 59G097
Etiketimet:

Përshkrimi

Lloji i energjisë: elektrike
Diametri: 125 mm
Fuqia: 1010 W
Kontrolli i shpejtësisë: po
Maksimumi i shpejtësisë së rrotullimit: 11000 rpm
Min. Shpejtësia: 3000 rpm
Pesha: 2.4 kg
Fillimi i butë: jo
Zhurma e dridhjeve: jo

Brendi

Graphite