Ratifikues 1200W AG1200-125 – ISKRA

35.00 
S'ka sasi

Tensioni: 220-240V~50Hz
Fuqia: 1200W (max)
Shpejtësia pa u ngarkuar: 3000 – 12000 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042568766

Përshkrimi

Tensioni: 220-240V~50Hz
Fuqia: 1200W (max)
Shpejtësia pa u ngarkuar: 3000 – 12000 min-1
Diam. i diskut: Ø 125 mm
Turjelë: M14
Pesha: 2.1 Kg

 

Brendi

ISKRA