Ratifikues 1700 W – BormannPRO

145.00 
S'ka sasi

Fuqia: 1700 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 11000 rpm
Diametri i diskut: 125 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BAG1700

Përshkrim

Fuqia: 1700 W
Tensioni: 230V
Shpejtësia pa ngarkesë: 11000 rpm
Diametri i diskut: 125 mm

Brendi

Bormann PRO