Ratifikues 2000W GX-AG010-1D – ISKRA

59.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 2000W (max)
• Shpejtësia pa u ngarkuar: 6.500 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042566328

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 2000W (max)
• Shpejtësia pa u ngarkuar: 6.500 min-1
• Diam. i diskut: Ø 230 mm
• Turjelë: M14
• Tri pozita të dorezës shtesë
• Gjatësia e kabllos së rrymës: 1,8m
• Dimensionet e kutisë (në mm):
480 (GJ) x 145 (GJ) x 165 (L)
• Neto pesha: 4,67 kg
• Bruto pesha: 5,5 kg

Brendi

ISKRA