Ratifikues 500 W – ISKRA

25.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 500W (max)
• Shpejtësia pa u ngarkuar: 0-11.000 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042563044

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 500W (max)
• Shpejtësia pa u ngarkuar: 0-11.000 min-1
• Diam. i diskut: Ø 115/125 mm
• Turjelë: M14
• Dy pozita të dorezës shtesë
• Gjatësia e kabllos së rrymës: 1,8m
• Dimensionet e kutisë (në mm):
295 (GJ) x 135 (GJ) x 120 (L)
• Neto pesha: 1,9 kg
• Bruto pesha: 2 kg

Brendi

ISKRA