Ratifikues 500W – Bormann

25.00 
S'ka sasi

Fuqia: 500 W
Shpejtësia maksimale e motorit: 11000 rpm
Diametri Maksimal i Diskut: 115 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BAG1100

Përshkrimi

Fuqia: 500 W
Shpejtësia maksimale e motorit: 11000 rpm
Diametri Maksimal i Diskut: 115 mm

Brendi

Bormann