Ratifikues 710W

41.00 
S'ka sasi

Lloji i energjisë: elektrike
Diametri i timonit: 115 mm
Fuqia: 710 W

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 59G062
Etiketimet:

Përshkrimi

Lloji i energjisë: elektrike
Diametri i timonit: 115 mm
Fuqia: 710 W
Maksimumi i shpejtësisë së rrotullimit: 11000 rpm
Pesha: 1.7 kg
Fillimi i butë: jo
Ndryshimi i veglave me teh: nuk ka
Zhurma e dridhjeve: jo

Brendi

Graphite