Ratifikues 720W – GraphitePRO

69.00 
Ka sasi

Fuqia: 720W
Tensioni: 230v ~ 50Hz
Diametri i diskut: 125mm
Rrotullimet për min: 11000 rp

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 59GP001

Përshkrimi

Fuqia: 720W
Tensioni: 230v ~ 50Hz
Diametri i diskut: 125mm
Rrotullimet për min: 11000 rp

Brendi

Graphite Pro