Ratifikues 750W – VERTO

37.90 
Ka sasi

Fuqia: 750 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet për min (max): 12000 rpm
Diametri i diskut: 125 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 51G075

Përshkrimi

Fuqia: 750 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet për min (max): 12000 rpm
Diametri i diskut: 125 mm

Brendi

Verto