Ratifikues 850 W – GRAPHITE PRO

95.00 
S'ka sasi

Fuqia: 850W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Diametri i diskut: 125 mm
Rrotullimet për min: 11000 rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 59GP002

Përshkrim

Fuqia: 850W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Diametri i diskut: 125 mm
Rrotullimet për min: 11000 rpm

Brendi

Graphite Pro