Ratifikues 900 W – GRAPHITE

59.00 
Ka sasi

Fuqia: 900 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet për min: 12000 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 59G187

Përshkrimi

Fuqia: 900 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Diametri i diskut: 115mm
Rrotullimet për min: 12000 rpm
Gjatësia e kabllos: 3m

Brendi

Graphite