Ratifikues 900 W – ISKRA

35.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 900W (max)
• Shpejtësia pa u ngarkuar: 12000 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042566342

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 900W (max)
• Shpejtësia pa u ngarkuar: 12000 min-1
• Diam. i diskut: Ø 125 mm
• Turjelë: M14
• Dy pozita të dorezës shtesë
• Gjatësia e kabllos së rrymës: 1,8m
• Dimensionet e kutisë (në mm):
315 (GJ) x 135 (GJ) x 120 (L)
• Neto pesha: 1,955 kg
• Bruto pesha: 2 kg
Paketimi në ambalazhin e jashtëm
EAN kod i ambalazhit të jashtëm: 3830042566359
• Dimensionet e kutisë (në mm):
575 (GJ) x 330 (GJ) x 260 (L)
• Sasia: 8 copë/karton
• Neto pesha: 18 kg
• Bruto pesha: 19 kg

Brendi

ISKRA