Ratifikues Energy +18V Li-on pa bateri – GRAPHITE

115.00 
Ka sasi

Tensioni: 18V
Diametri i diskut: 125mm
Rrotullimet për min: 10000 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G026

Përshkrimi

Tensioni: 18V
Diametri i diskut: 125mm
Rrotullimet për min: 10000 rpm
Të përshtatshme me bateritë Energy +

Brendi

Graphite