Ratifikues ISKRA ERO IE-AG900

39.90 
S'ka sasi

Fuqia: 900W
Tensioni: 230V – 240V ~ 50Hz
Gjerësia prerëse: 125mm
Rrotullimet: 12000rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042567288

Përshkrimi

Fuqia: 900W
Tensioni: 230V – 240V ~ 50Hz
Gjerësia prerëse: 125mm
Rrotullimet: 12000rpm

Brendi

IskraERO