Ratifikues për beton 1400W – Bormann

185.00 
S'ka sasi

Fuqia: 1400 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 2800-10000rpm
Diametri i diskut: 125 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BCG1400

Përshkrimi

Fuqia: 1400 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 2800-10000rpm
Diametri i diskut: 125 mm

Brendi

Bormann