Ratifikuese 900W – GRAPHITE

75.00 
Ka sasi

Fuqia: 900 W
Tensioni: 230V-50hz
Diametri i diskut: 125mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 59G087

Përshkrimi

Fuqia: 900 W
Tensioni: 230V-50hz
Diametri i diskut: 125mm
Rroutullimet: 12000 rpm

Brendi

Graphite