Ratifikuses 1050W – VERTO

45.00 
Ka sasi

Fuqia: 1050 W
Tensioni: 230V ~ 50 Hz
Diametri i diskut: 125mm
Rrotullimet për min: 10500 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 51G098

Përshkrim

Fuqia: 1050 W
Tensioni: 230V ~ 50 Hz
Diametri i diskut: 125mm
Rrotullimet për min: 10500 rpm

Brendi

Verto