Reflektor 10W – BORMANN

4.90 
S'ka sasi

Komsuni: 10W
Shkëlqimi: 850 lumens
Reziztentë ndaj ujit: IP65

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BLF1000
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Komsuni: 10W
Shkëlqimi: 850 lumens
Reziztentë ndaj ujit: IP65

Brendi

Bormann