Reflektor 20W – BORMANN

7.90 
S'ka sasi

Fuqia: 20W
Shkëlqimi: 1700 lumens
Reziztentë ndaj ujit: IP65

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BLF1100
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 20W
Shkëlqimi: 1700 lumens
Reziztentë ndaj ujit: IP65

Brendi

Bormann