Reflektor 50W SMD LED 4500lm – NEO TOOLS

29.90 
Ka sasi

Lloji i burimit të dritës: LED
Fuqia: 50 W
Niveli mbrojtës: IP65
Ndriqimi: 4500 lm
Temperatura e ngjyrës: 6500K

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 99-063
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Lloji i burimit të dritës: LED
Fuqia: 50 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temperatura e punës: -25 / +45°C
Niveli mbrojtës: IP65
Ndriqimi: 4500 lm
Temperatura e ngjyrës: 6500K
Gjatësia e kabllos: 2m

Brendi

Neo Tools