Reflektor KROMA LED më senzor – STRÜHM

14.90 18.90 
Ka sasi

Fuqia: 10W, 20W, 30W
Temp. e dritës: 6500k

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 10W, 20W, 30W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp. e dritës: 6500k

Informacion shtesë

Fuqia

10W, 20W, 30W

Temp. e drtiës

4500k, 6500k

Brendi

Strϋhm