Reflektor LED 20W – STRÜHM

18.90 
S'ka sasi

Fuqia: 20W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Shkëlqimi: 2070 lm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03988
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 20W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli mbrojtës: IP65
Shkëlqimi: 2070 lm

Brendi

Strϋhm