Reflektor LED 30W – Bormann

20.00 
S'ka sasi

Komsuni: 30W
Shkëlqimi: 2250 lumens

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BLF1700
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Komsuni: 30W
Shkëlqimi: 2250 lumens
Detektor lëvizëje:
Reziztentë ndaj ujit:

Brendi

Bormann