Reflektor SMD 30W 2400lm – NEO TOOLS

11.00 
Ka sasi

Lloji i burimit të dritës: LED
Fuqia: 30 W
Niveli mbrojtës: IP65
Ndriqimi: 2400 lm
Temperatura e ngjyrës: 6500K

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 99-052
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Lloji i burimit të dritës: LED
Fuqia: 30 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temperatura e punës: -40 / +50°C
Niveli mbrojtës: IP65
Ndriqimi: 2400 lm
Temperatura e ngjyrës: 6500K
Materiali i mbështjelljes: Alumin

Brendi

Neo Tools